Artık Yayındayız

promolargeÖyle mi yapsak, şöyle mi yapsak diye diye 2 yılı geride bırakmışız. Terzi kendi söküğünü dikemez hikayesine döndü bizim işimiz. Müşterilerimiz sağolsun işlerden kafamızı kaldırıp ya bi de kendi sitemizi yapalım arkadaş diyemedik. Şimdi boş oturduğumuzdan yapmadık ama gördük ki eski ve yeni rakiplerimiz bayrağı eline almış gidiyorlar biz de arkalarından geç olmadan yetişelim istedik.

Aytaş Medya olarak 2008 yılında yola çıktığımız zaman bu kadar çok ajans yoktu. Hem rekabet açısından hem piyasa açısından bu aslına iyi birşey. Mersin de reklam anlayışı istediğimiz kıvama gelmiş oluyor. Tek dezavantajı pazar payı büyüdükçe rekabetinde büyümesi. Rakiplerimizin yaptığı işleri takip ediyoruz. Başarılı olanları var, piyasada yer tutma çabasında olan da var. Tası tarağı toplayıp giden de cabası. Değişik bi camia bizimkisi.

2011 yılında İstanbul pazarına girdik. Orda çok şey öğrendik. Sektör ayırt etmeden müşteri memnuniyetinin ne demek olduğunu öğrendik. Baktık ki doğrudan müşteriye hizmet vermek baya bir yorucu oluyor, biz de çözüm ortaklığına gidelim dedik. İstanbul’ da iyi işler yapan fakat internet konusunda zayıf bir çok ajansın çözüm ortağı olduk. Ajans seçmediğimiz gibi gönderdikleri işi de seçmedik. Bu bize artı deneyimler kazandırdı. Yanlış olmasın kalkıp İstanbul’a gitmedik. Tüm yazılım kodlarını kargoyla yolladık. Hiç ayrılmadık hala Mersin’deyiz.

2013 yılında baktık memleketin havasını değişiyor. Bizim havamız niye değişmesin ki? dedik. Bugüne kadar bizimle çalışan müşterilerimizin bildiği üzere üç kardeş aynı çatı altında hizmet veriyoruz. Faaliyet alanlarımızı genişlettik. Israrlara dayanamadık 8 seneden sonra ilk defa bu sene açık hava reklamcılığına başladık. Aytaş Medya böylece var olmaya istikrarı korumaya devam edecek. Sizlere daha kaliteli daha iyi çözümler üretebilmek adına Promo Large adıyla yola devam edeceğiz.

Allah sonumuzu hayır etsin.

 

Saygılarımla
Hakan Aytaş

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*