Kurumsal ve Görsel kimlik

Katalog tasarımı

İşinize, faaliyet gösterdiğiniz sektöre en uygun biçimde görsel kimlik kazandırıyoruz. Sektörde kalıcı, etkili ve diğer firmalardan bir adım öne çıkaracak kurumsal değerler katıyoruz.

Ürün Tasarım ve Baskı

paslanmaz-kutu-harf-11Ambalaj, promosyon, tabela, afiş, dış mekan görsel, bülten ve tüm matbaa ürünlerinde ihtiyacınıza göre tasarım ve baskı işlerinizi süresinde ve eksiksiz yerine getiriyoruz.

Ölçüleme ve Planlama

social_mediaDijital analizleme, kampanya takibi, performans ölçümü, medya raporları, sosyal medya dinleme ve analiz çalışmalarını yapıyor periyodik olarak raporluyoruz. Bu verileri bir araya getirerek medya planlamasını oluşturuyoruz.

İş Yönetim Sistemi

crm(IYS) olarak bilinen iş yönetim sistemimizle, müşterilerimize; kurumsal dökümanlarını kolayca yönetebileceği, personel iş akışını takip edebileceği, maksimum düzeyde verimlilik sağlayabileceği web tabanlı uygulamalar kuruyoruz. #crm

(Exclusive) Web Tasarım

forwardWeb site tasarımını sadece dekoratif amaçlı görmüyor, hedef kitle ile etkili iletişim yaratabilen ve beklentileri karşılayabilen bir tasarım olmasına da dikkat ediyoruz. Sürekli gelişen web teknolojisini yakından takip ediyor ve uyguluyoruz.

Web Programlama

kalitetercumeweb-thumbYapılacak olan web programı veya web sitesinin amaç ve yeterliliği doğrultusunda CSS, XHTML/HTML5 (W3C standartlarına uygun), Javascript, PHP, AJAX, XML, ASP.NET, SQL alt yapılarıyla güçlendirilmesini sağlıyoruz.

Dosya Paylaşım Sistemi

cloud-teknolojisi-nedirİşletmeniz ve ya personellerinizle ilgili döküman yönetimini, döküman paylaşımını kolaylıkla yönetebileceğiniz, dosya yükleme ve indirme süreçlerini minimize edebileceğiniz Cloud Yönetim Panelimiz sayesinde işletmenize katma değer sağlayabilirsiniz.

SEO Optimizasyon

seo-title-description

Müşterilerimize SEO (arama motorları optimizasyonu) ve SEM (arama motorlarına dayalı pazarlama) uygulamaları oluşturarak feedback takibini yapıyor ve bu verilere göre ziyaretçi sayılarını artırıyoruz.