Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

PromoLarge ile çalışan tüm müşterilerimiz bu kullanım sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır. Bu kullanım sözleşmesi kapsamında, sözleşme şartlarına uymayan müşterilerin hesaplarını kapatmaya PromoLarge’nin hakkı ve yetkisi vardır.

İletişim formunda girilen bilgiler tamamen gizlidir ve PromoLarge tarafından 3. şahıslara herhangi bir maksatla kesinlikle verilmez. Müşterimiz, sipariş formunda belirttiği bilgilerin doğruluğundan emin olmalı ve yanlış girilen bilgilerin doğurduğu sonuçlardan PromoLarge ‘yi sorumlu tutmamalıdır.

Ödemesi onaylanan müşterilerimizin hesaplarının zamanında açılması PromoLarge sorumluğundadır. Aksi belirtilmediği sürece bu süreç en fazla 48 saattir. EFT ve posta çeki ile yapılan ödemeler geç ulaştığından, yapılan ödemenin onayı zaman almaktadır. Müşterilerimizin bu zaman farkından kaynaklanan gecikmeleri göz önünde bulundurmaları umulmaktadır.

Hesabı açılan müşterilerimizin ödeme zamanları otomatik olarak PromoLarge tarafından mail yoluyla, müşterilerimizin ödeme periyoduna bağlı olarak gönderilir. Bu zamanı takip eden 10 gün içinde ödemesi yapılmayan hesapların yayını durdurulur, 20 gün yapılmayan hesapların ise hesapları sistemimizden silinir.

Kullanım şartlarımıza uymayan müşterilerimizin geri ödemeleri, şartların ne derece yerine getirilmediğine bağlı olarak PromoLarge tarafından belirlenir ve müşteriye ödenir. Sunucu kaynaklarını yasadışı, zarar verici nitelikte kullanan müşterilerimizin geri ödemesi (yıllık dahil) yapılmaz.

PromoLarge, tüm hesapların haftalık yedeğini alır. Buna rağmen müşterilerimizin yedeklerini oluşturmaları kesinlikle önerilir.

Hack, warez, crack, IRC, pornografik, erotik veya herhangi bir yasadışı içeriğe ve eyleme sahip siteler uyarılmaksızın kapatılır ve bizimle olan çalışmaları sona erdirilir.

PromoLarge dolardaki aşırı dalgalanmaları aylık ve yıllık fiyatlarına yansıtma hakkını saklı tutar.