prescription, you can turn to online pharmacy, which is very online pharmacy antibiotics amoxil online, On the day of the surgery, the patient comes in, discusses the procedure with the doctor, gets antibiotics to reduce risk of postoperative infection, receives spinal anesthesia and light sedation to reduce complications and are cleaned and prepped for surgery.

hese companies—marketing products called Advanced Skin Brightening Formula, Sunsafe Rx, Solaricare and Sunergetic—are putting people’s health at risk by giving consumers a false sense of security that a dietary supplement could prevent sunburn, reduce early skin aging caused by the sun, or protect from the risks of skin cancer,” the FDA said in a news release. “These companies were instructed to correct all violations associated with their products and were advised to review buyantibiotics24.net and product labeling to ensure that the claims they are making don’t violate federal law.

SEO – Google https indexleme sorunu

Geçtiğimiz hafta sitemiz üzerinde arama motorları için derinlemesine bir optimizasyon yaparken gözden kaçırdığımız ufak ama büyük bir soruna yol açan hata fark ettik. SEO optimizasyonu yaparken herkesin bildiğinin aksine özellikle yanlış Google Search Console yapılandırmaları telafisi inanılmaz zor durumlara yol açabiliyor. Bizim başımıza gelen minicik bir hata, sitemizin yeniden arama motorlarında indexlenmesi için günlerce beklememize yol açmış durumda.

Google sonuçlarında web site https:// olarak indexleniyor?

Peki bu durum nasıl oldu? Google artık web sitelerinde https yani bir ssl sertifikası dayatıyor. Bir süre sonra ücretsiz ssl sertifikalarının da tedavülden kalkacağını buradan anlayabiliyoruz. Seo yapılandırmasında bu hatayı yine ufacık bir hareketle normalleştirebiliyoruz.

Bunun iki yolu var;

Birincisi google search console sayfanıza girerek google gibi getir yapılandırmasını güncellemeniz;

İkincisi ise .htaccess dosyanızı http yönlendirmesine çevirmek. Yalnız bu seçeneği yaparken dikkatli olun web siteniz sıralı yönlendirmeden dolayı çalışmayabilir.

Google arama sonuçlarından web sitemize uğrayan ziyaretçilerimizin portfolyomuzu görüntüleyememesi bundan kaynaklanıyor.

Aynı sorunu yaşamamanız için dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

 

buy kamagra 100mg

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*