Mersin Barosu Avukatlarına Özel Kampanya

Merhaba, sürekli gelişen internet dünyasında isminizi ve kariyerinizi bir adım daha öne çıkarmak için size özel bir kampanyamız var.

Düşünsenize, potansiyel müvekkilerinizin sizi daha kolay bulabilmesi ve görüşme öncesi yakından tanıması daha samimi durmaz mı?

Özellikle arama sonuçlarında adınıza özel kurumsal bir web sitesinin olması için size bir kampanya hazırladık. Tamamen size özel hazırlanmış benzersiz tasarımı ve altyapısıyla, mobil cihazlara ve tüm işletim sistemlerine (iOS, Android vb) uyumlu (responsive) web sitesi tasarlıyoruz. Üstelik müvekkillerinize adres tarifi vermeden, cep telefonlarından sitenizdeki Google haritasını kullanarak ofisinweb site tasarım mersinizi daha kolay bulabilir, tek tuşla iletişim sayfanız üzerinden numaranızı tuşlayabilir.

Biraz daha ileri gidelim. Günlük, haftalık ve aylık olarak ziyaretçi trafiğini görüntüleyebilir, arama motorlarında ziyaretçilerinizin hangi anahtar kelimelerle size daha çok ulaştığını görebilirsiniz.

Tüm bu özelliklere sadece 300 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Mersin Barosu avukatlarına özel bu kampanya kısa bir süre için geçerli olup, kampanyaya arama motorları optimizasyonu (SEO), sosyal medya entegrasyonu, logo tasarımı, dinamik yönetim paneli, alan adı (domain), hosting (sunucu) giderleri ve katma değer vergisi dahil edilmemiştir.

Kampanyaya katılmak ve ödeme koşullarıyla ilgili detaylı bilgi almak için iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Kampanya içeriğindeki web site tasarımı bilgilendirme amaçlı olup içeriğinde iletişim bilgileriniz ve çeşitli konularda makaleleriniz yer alacaktır. 1163 sayılı avukatlık yasası ve Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralllarına bağlı kalarak, özellikle reklam yasağına uygun olması esasına göre tasarlanacaktır. Diğer hususlar sözleşmede belirtilecektir.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*